نام کاربری  رمز عبور   رمز عبور را فراموش کرده ام؟   ثــــبت نــــــام

سخن مدیریت مرکز پحش و دانلود نمونه سوالات پایان ترم ارشد پیام نور
تاریخ ارسال : Sunday 10 December 2017 ساعت 07:53

سخن مدیریت بزرگترین مرکز مجازی پخش و دانلود سوالات پایان ترم و فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور

با سلام و درود به تمامی دانشجویان و دانشپذیران ارشد پیام نور و اساتید محترم

با گذشت بیش از 8 سال از تاسیس این سایت به همت و تلاش تمامی دانشجویان بزرگوار که گام های مهمی در زمینه پیشرفت این سایت برداشته شده انددو به یاری متخصصان و دانشجویان کهدمدام در تلاش اند تا بتوانند تمامی سوالات و جزوات شما دوستان بزرگوار را گردآوری کنند و بزرگترین مرکز مجازی نمونه  سوالات پایان ترم ارشد پیام نور کشور را فراهم نموده اند  .

بدیهی است در این خصوص نقش شما دانشجویان بسیار حائز اهمیت است. او  ازشما بزرگواران تقاضای همکاری برای هر رشته تحصیلی را خواهانیم .

این سایت تصمیم دارد با همکاریشما دانشجویان گام های بعدی خود را به خوبی هر چه تمام تر بردارد به همین منظور از دانشجویان محترم دعوت می شود تا با ثبت نام در کانال تلگرامی و تکمیل نمودن فرم مربوطه به این جقیر کمک کنید .

در انتها لازم می دانم تا از زحمات بی دریغ تمامی عزیزانی که ما را در پیش برد هر چه بهتر این سایت یاری نمودند کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم

با احترم و تشکر مدیریت مرکز مجازی  پخش و دانلود نمونه سوالات پایان ترم ارشد پیام نور

استاد حسام سلمانیان مدرس و مشاور دانشگاه نور

فرم ثبت نام ویژه دانشجویان در بزرگترین  مرکز مجازی پخش و دانلود سوالات ارشد پیام نور
 
نام و نام خانوادگی
 
دانشجوی رشته :

دانشگاه مرکز:

ورودی سال :

دانشجویان بزرگوار فرم بالا را پر کنید و دیگر دوستان خود را هم دعوت کنید تا با همکاری شما عزیزان بتوانیم بزرگترین کانال تلگرامی دانشجویان ارشد پیام نور کشور را ایجاد کنیم  ار سال فرم بالا به شماره تلگرام 09365109301 یا آی دی ID زیر @hesamsalmanyan